Gaziantep Heyetinden, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

  0
  151

  Gaziantep TÜİK Bölge Müdürlüğü yöneticileri ve Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi yöneticileri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

  Gaziantep Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bölge Müdürü Dr. Ahmet Tan ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Yıldırım ve beraberindeki heyet, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

  Adıyaman’ın sosyo-ekonomik durumu hakkında görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan Gaziantep TÜİK Bölge Müdürü Dr. Ahmet Tan, Adıyaman’ın son yıllarda aldığı yatırımlarla gelişme gösteren ille arasında yer aldığını dile getirdi.

  Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Yıldırım ise Adıyaman’ın kabuğunu kırmak için mücadele eden bir il olduğunu belirterek, “Adıyaman’a her geldiğimde bir şeylerin değiştiğini görüyorum. Bu ilin gelişmek için ortaya koyduğu mücadelenin kanıtıdır” diye konuştu.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise Adıyaman’ın her alanda gelişmesi için hazırladıkları projeleri bir bir hayata geçirdiklerini söyledi.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz