Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Adıyamanlılarla Buluşuyor AGİP’TEN ‘28 ŞUBAT’ KONFERANSI

  0
  116

  AGİP, tarafından düzenlenecek olan ‘28 Şubat Postmodern Darbe’ konulu konferans için ilimize gelecek olan Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, 28 Şubat sürecini anlatacak.

  Adıyaman Genç İmam Hatipliler Platformu (AGİP) tarafından Cuma günü saat 19.30’da TPAO Konferans Salonunda ‘Darbelerin Yıldönümünde Darbelere Sessiz Kalmayalım’ sloganı ile gerçekleştirilecek olan ‘28 Şubat Postmodern Darbe’ konulu konferansta usta Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Adıyamanlılarla buluşturulacak.

  Konferansa ile ilgili bilgi veren Platform Sözcüsü Av. İshak Yılmaz, ülkenin yıllarca geriye gitmesine neden olan darbelere karşı olduklarını ve darbe dönemlerinde yaşananların bir kez daha hatırlatılması gayesiyle gerçekleştirecekleri organizasyona tüm Adıyamanlıları davet ettiklerini belirterek, “28 Şubat ülkemiz için oldukça karanlık bir dönemdir. Genç İmam Hatipliler Platformu olarak bu tarihin unutulmaması ve özelliklede yine ülkemizin içerisinde bulunduğu bu karmaşık gündemde halkın nasıl bir tavır takınması konusunda hafızalarını tazelenmesi amacıyla Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak’ın katılımlarıyla ‘Darbenin yıldönümünde darbelere sessiz kalmayalım’ sloganıyla gerçekleştireceğimiz ‘28 Şubat Postmodern Darbe’ konulu konferansımıza tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

  Konferansın Cuma saat 19.30’da TPAO Kültür Merkezi Konferans Salonunda saat 19.30’da gerçekleşeceğini ve bayanlara için yer ayrılığını da sözlerine ekleyen Yılmaz, “Darbelerin yaşanmadığı, demokrasinin en üst düzeyde olduğu bir ülke dileği ile…” sözlerini tamamladı.AG¦-P (3)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz