Gazeteci Öner, Ziyaretlerine Devam Ediyor

  0
  73

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gazeteci Yazar Kemal Öner, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Adıyaman Şubesine bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

  Öner, Merkez Ulu Cami Yanındaki Belediye İş hanında bulunan Dernek binasında Türkiye Muharip Gaziler Derneği Adıyaman Şube Başkanı Ahmet Okutan ve yönetim kurulu tarafından karşılandı.
  Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Kemal Öner’in gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyet duyan Dernek Başkanı Ahmet Okutan, Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Sayın Kemal Öner’in Derneği ziyaret etmesinin gerçekten kendilerini memnun ve mutlu ettiğini bildirdi.

  Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gazeteci Yazar Kemal Öner ise “Ben aylardır Kamu kurumlarını, siyasi partileri, özel sektör demeden esnaflarımızı ve derneklerimizi, vakıflarımızı yani ulaşa bildiğim her yere ziyaretlerimi sürdürüyorum. Benim amacım bu vatandaşlarımızın gönlünü almak, sorunlarını dinlemek. İnşallah Rabbim bana Milletvekilliğini nasip ederse Adıyaman’da toparladığım sıkıntıları, sorunları çözmek için gece gündüz demeden çalışacağım” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz