Gaffari İzci Vatandaşın Sorunlarını Yerinde Dinliyor

  0
  134

  AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gaffari İzci, Adıyaman’ı adım adım gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinliyor.

  Yapmış olduğu ziyaretlerde elini sıktığı ve sıkıntısını dinlediği herkesin taleplerini not alan AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gaffari İzci, “Elini sıkmadığımız sıkıntısını dinlemediğimiz vatandaşımız kalmayacak” dedi.

  Seçim çalışmalarına vatandaş ziyaretleriyle devam ederek, vatandaşların ilgisinden memnun kalan AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gaffari İzci, kendisine iletilen sorunları not alarak ilgileneceği sözünü verdi.

  Adıyaman’da vatandaşlarla toplantılar yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gaffari İzci, Adıyaman için düşündüğü hizmetleri ve hayallerini vatandaşlarla paylaştı.

  Adıyaman’ın gelişimine katkı sunmak adına projelerini halkla paylaşan AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gaffari İzci, “Adıyaman’ı adım adı gezerek vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinleyeceğim. Elini sıkmadığım derdini dinlemediğim vatandaş kalmayacak. Adıyaman’ın bir evladı olarak geçmişe yaptığım başarılı çalışmaları burada devam etmek istiyorum. Vatandaşlarımızın gösterdiği ilgiye teşekkür ediyorum. Gösterilen bu ilgiye layık olabilmek için var gücümle çalışacağım. Adıyaman’ı daha iyi yerlere getirmek için projelerim var. Bu projelerimi gerçekleştirmek için durmadan çalışacağım” diye konuştu.

  AK Parti hükümetinin her alanda başlattığı politikalara değinen AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Gaffari İzci, “ Son dönemde ivme kazanan ve hükümetimizin birinci derecede önemsediği “Kardeşlik Projesi” bizim içinde en öncelikli projelerdendir. Bu proje için kendi varlığını ortaya koyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve değerli arkadaşlarına ne kadar dua etsek azdır” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz