Gaffari İzci Sanayi Esnafını Ziyaret Etti

  0
  95

  AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci, seçim çalışmalarına sanayi esnafını ziyaret ederek devam etti.

  Ziyareti sırasında esnaf tarafından güler yüzle karşılanan AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci’ye gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı.

  Zamanının çoğunu gezilere ayıran ve vatandaşlarla birebir görüşen AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci, sanayi esnafı tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

  Esnafla bol bol sohbet eden AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci,

  esnafın taleplerini dikkatle dinleyerek sık sık not almayı ihmal etmedi.

  Yapmış olduğu ziyaret kapsamında sanayi esnafının sorunlarını dinleyen AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci, “Adıyaman’da sanayi esnafımızın sıkıntılarının farkındayım ve bunları çok iyi biliyorum. Sanayi esnafımızın sıkıntılarının sonuna kadar arkasındayım. Halkımızın AK Parti’yle gelmiş olan bu gelişim ve değişime destek vereceklerine eminim. Bende gelişen ve değişen Türkiye’ye hizmet etmek için yola çıktım” diye konuştu.

  AK Parti iktidarının ülkede ekonomik ve siyasi istikrar sağladığına dikkat çeken AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci, halk desteğinin bu seçimde de devam edeceğini ve seçimin ardından ülkenin beklediği sivil anayasanın gerçekleşmesi için de yeterli sayıda vekil çıkarılacağına inandığını söyledi.

  Siyasetin insan odaklı yapılmasına dikkat ettiğini ve kendisinin de siyasete halka hizmet etmek için girdiğini ifade eden AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci, “Yeni Türkiye ve Hedef 2023 düsturuna inandığım için de AK Parti saflarındayım. Türkiye her geçen gün dünyada daha güçlü hale geliyor. Milletimizin iradesi, yeni seçimde de AK Parti yönünde olacaktır” dedi.

  Esnafın derdini sıkıntısını bildiğini ve bunları çözüme ulaştırmak için elinden gelen çabayı göstereceğini anlatan AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci, projeler konusunda da hemşerilerinin yanında olacağını söyledi.

  Ziyaretinden ve kendilerine anlattığı projelerden memnun olan sanayi esnafı, AK Parti Adıyaman milletvekili aday adayı Gaffari İzci’ye başarılar dileyerek, “ Allah yar ve yardımcın olsun” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz