Esnafa ‘Vitamin’ Kredi

  0
  434

  Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (ESOB) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile işbirliği protokolü imzalandı.
  ESOB’ta yapılan protokol eli esnaflara avantaj içeren ve uygun faizli kredi imkanı sağlanacak. Protokol imza törenine, ESOB Başkanı Mustafa Salman, TEB Adıyaman Şube Müdürü Hayrettin Keremgül, İşletme yöneticileri Mahmut Kadıoğlu ve Mustafa Baykan katıldı.
  İmza töreninde konuşan ESOB Başkanı Mustafa Salman, “Türk Ekonomi Bankası tarafından tüm oda üyelerimize bankacılık işlemlerinde avantaj içeren ve uygun faizli adı aldında ‘Kredi Vitamin’ adıyla yeni bir protokol imzalıyoruz. Esnaf kardeşlerimizin sıkıntılarında başvurabilecekleri bu kredinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
  Kredi Vitamin hakkında bilgi veren TEB Şube Müdürü Hayrettin Keremgül ise “Bu kredilerinin maksimum vadesi 36 ay olup, 3 ay ana para artı faiz ertelemeli olup sadece 0-50.000 TL aralığındaki rakamlar için geçerlidir. Ayrıca kredinin bir faslı olmayıp, 25.000 TL’ye kadar yüzde 1.36, 25.000-50.000 TL arası yüzde 1.33, 50.000-100.000 TL arası ise yüzde 1.29 faiz oranları ve üzeri faizlerden kullandırılan, belirtilen masrafları tahsil eden tüm ticari krediler kampanya kapsamında sayılacaktır” dedi.
  Daha sonra TEB Adıyaman Şube Müdürü Hayrettin Keremgül, İşletme yöneticileri Mahmut Kadıoğlu ve Mustafa Baykan ile ESOB Başkanı Mustafa Salman tarafından protokol imzalandı.AW000280

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz