Eski Başkan Fırat’tan, Yeni Başkan Bilen’e Ziyaret

  0
  119

  Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti İl Başkanlığı Kongresi sonucunda bayrağı Seyfettin Bilen’e devreden eski başkan İ. Halil Fırat, yeni başkana ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

  Pazar günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen AK Parti 5. Olağan İl Kongresi’nde bayrağı Seyfettin Bilen’e devreden eski başkan İ. Halil Fırat, beraberindeki heyetle birlikte yeni başkan Seyfettin Bilen’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

  Ziyarette yaptığı konuşmada yeni yönetime başarılar dileyen İ. Halil Fırat, “Kurulduğu günden bu yana partinin çeşitli kademelerinde görevler aldım. Bu görevleri alırken de hiçbir zaman bir görev beklentisi içerisinde olmadım. Sadece partinin bir neferi olarak elimden geleni yapmaya çalıştım. İl başkanlığı görevi boyunca da genel merkezimizden milletvekillerimize, ilçe başkanlıklarımızdan kadın kollarımıza, gençlik kollarımızdan sandık görevlilerimize kadar herkes ile uyum içerisinde çalıştık ve partimizi belli noktalara getirdik. Verdikleri emeklerden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü hepsi bu partinin bir yere gelebilmesi için yoğun gayretler sarf etti. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizden önceki başkanlarımızdan aldığımız bayrağı bir yerlere getirmişsek ne mutlu bize, bizden sonraki arkadaşlarımızın da Seyfettin Bilen kardeşimiz yönetiminde çıtayı yükselteceğine inanıyorum. Ben halen bu partinin bir neferiyim. Bu nedenden dolayı bizden ne zaman bir görev istenirse elimizden geleni yapmaya hazır olduğumu tekrarlayarak, yeni yönetime başarılar diliyorum” diye konuştu.

  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen ise il başkanlığı görevini layıkıyla yapan ve görevi kendilerine devreden İ. Halil Fırat’ın tecrübelerine ihtiyaçları olduğunu belirterek, “Öncelikle bizleri ziyaret etme nezaketinde bulunan ve AK Parti’mizin başında çok önemli işler yapan başkanımız İ. Halil Fırat’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Başarlı olabilmemiz için İ. Halil Fırat ve ekibinin de engin tecrübelerine ihtiyacımız var. Tekrar kendisine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz