Erdoğan Ve Metiner’den, Anneler Günü Mesajı

  0
  32

  AK Parti Adıyaman Milletvekillerinden Mehmet Erdoğan ile Mehmet Metiner, Anneler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
  AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan mesajında, “Omuzlarımız üzerinden göklere kadar yükselmeye layık olan annelerimiz, ailenin ve toplumun direğini oluşturur. Dinimiz, annelere en yüksek ve muhterem bir mevki vermiştir. Annelik bir gönül ve mana işidir. Annelerin çocukları üzerinde herkesten fazla emeği bulunmakta, yavruları üzerinde en derin şefkat ve merhamet hissini anneler taşımaktadır.
  Annelerin bu emeklerine karşılık olarak iyi davranmak ve değer vermek, hem dini hem de insani görevimizdir. Annelerin gönlünü kazanmak, onlara iyilik etmekle mümkün olur. Yüce Rabbimizden annelerimiz hakkında görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeyi nasip buyurmasını diliyorum. Güçlü aile yapımızın, memleket sevdamızın temelini atan ilk öğretmenimiz annelerimizdir. Bu ulvi görevi üstlenen annelerimizin kıymetini bilmeli, her an hatırlamalı ve değer vermeliyiz. Çünkü ayaklarının altına cennet serilmiş olan annelerimize ne kadar kıymet versek de azdır. Bu duygu ve düşüncelerle, hiçbir maddi ve manevi çıkar beklemeden, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarıyla, bizleri yetiştiren ve yüreği annelik hisleriyle dolu olan tüm kadınların Anneler Günü’nü kutluyor, bu özel günlerinde, onları sevgi ve saygıyla selamlıyorum” dedi.
  AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ise, “Başımızın tacı, derdimizin ilacı, gelecek kuşakları yetiştirmede yadsınamayacak bir katkısı olan annelerimizin ayaklarının altına cenneti seren bir dinin mensuplarıyız. Sadece bugünümüzü değil, dünümüzü ve yarınımızı da şekillendiren, ahlaklı bireyler yetişmesine katkı sağlayan annelerimizin, hiç kimseye muhtaç olmadan yaşaması en büyük arzumuzdur. AK Parti hükümetimiz döneminde, eşi olmayan, yoksul ve yoksun durumdaki kadınlarımıza, çocuğunu okula gönderip, milletimize faydalı birey olması için çabalayan annelerimize, az da olsa maddi destek sağlanmıştır. Umarım bu katkı, artarak ve çok farklı alanları da kapsayacak şekilde iyileştirilecektir. Demokratik açılımın başlangıç noktasını da oluşturan, ‘Analar ağlamasın’ bir toplumun barış ve huzur içerisinde yaşamasına katkı sunacaktır.
  Bizi dünyaya getiren, çocuklarımızı yetiştiren, torunlarımızı yarınlara hazırlayan ve kısaca bir toplumu oluşturan annelerimize minnet ve şükran borcumuz var. Bu vesileyle Anneler gününü kutlar, ahirete intikal eden annelerimize Allah’tan rahmet, yaşayanlara da sağlık, mutluluk ve huzurlu bir ömür dilerim” şeklinde konuştu.

   

  AW085286

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz