Erdal Yavaş; STK ları Önemsiyoruz

  0
  72

  Seçim çalışmalarını sürdüren BDP Adıyaman belediyesi eş başkan adayı Erdal Yavaş STK ziyaretleri kapsamında lokantacılar odasını ziyaret etti.

   

  30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanan kentlerden biri olan Adıyaman’da BDP Adıyaman belediyesi eş başkan adayı Erdal Yavaş ve beraberindeki heyetle birlikte lokantacılar odasını ziyaret ederek projelerini anlattı.

   

  Halk belediyeciliği anlayışında STK ların önemini vurgulayan Yavaş, “sivil toplum örgütleri demokrasinin olmasa olmazları olduğu için STK ları önemsediklerini, bizim üstünde durduğumuz şey STK ların belediyenin işleyişine katılabilmesi için kendi yerel yönetim modelimizi anlatmaya gayret ediyoruz,  diyen Yavaş, bizim yerel yönetim modelimizde halk meclisleri ve STK lar ortaklaşarak belediyeyi ortak bir akılla yöneteceğiz. Bizim icraat karar alma kurulumuz onlar olacak ve bu kararları hayatta geçirmek için çaba göstererek bu memleketi birlikte yöneteceğiz” dedi.

   

  Yavaş beraberindeki heyet lokantacılar odası ziyaretinin ardından esnaf ziyaretlerinde bulunarak projelerini anlattılar.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz