Emin Hoca, Büyükaslan ile Kutlu’yu Buluşturdu!

  0
  116

  AK Partili mevcut Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan ile AK Parti’nin Belediye Başkan adayı Hüsrev Kutlu, Adıyaman Belediyesi Başkan Danışmanı ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Emin Yağımlı (Hoca)’nın oğlunun nişan töreninde bir araya geldi.

  Adıyaman Belediyesi Başkan Danışmanı ve Adıyaman Kent Konseyi Genel Sekreteri Emin Yağımlı’nın oğlu Ziraat Bankası personeli Ali Yağımlı, Derya Dündar ile evliliğe ilk adımı attı. Genç çifti bu özel gününde yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

  Bozdoğan Otel’de gerçekleştirilen nişan törenine Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüsrev Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Çiftin nişan yüzüklerini Belediye Başkanı Büyükaslan ile AK Parti Belediye Başkan adayı Kutlu taktı.

  Yüzük takma merasiminde konuşan AK Parti Adıyaman Belediye Başkan adayı Hüsrev Kutlu, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan da çifte tavsiyelerde bulundu.

  Gerçekleştirilen yüzük takma merasiminden sonra Kur’an-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi.sNi+şan (6)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz