Eğitim Denetmenleri Birinci Yıl Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

  0
  162

  Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Denetmenleri Başkanlığı 2013-2014 eğitim-öğretim yılı yarıyıl sonu toplantısı yapıldı.
  Adıyaman İl Eğitim Denetmenleri Başkanı İbrahim Halil Fırat’ın başkanlığında Anadolu Lisesinde Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda yapılan toplantı, eğitim denetmenlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
  2013-2014 eğitim-öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda rehberlik ve teftiş, inceleme ve soruşturmalar, hizmet içi eğitim faaliyetleri, 2013-2014 eğitim öğretim yılı, stratejik plan, öğrenci başarılarının değerlendirilmesi, konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
  Toplantıda konuşan İl Eğitim Denetmenleri Başkanı İbrahim Halil Fırat, “Günümüzde çağdaş denetim yapılan hizmetlerin yasaya ve belirlenmiş kurallara ne derecede uyduğu ya da ya da uymadığı ile iş görenlerin, bu yöndeki disiplin durumlarını değerlendiren bakış ve anlayıştan çok bunlarla birlikte yönetim ve eğitim alanında görev yapan her derecedeki yönetici öğretmenleri değişmelerden haberli kılmak onlara etkili bir kaynaklık hizmeti sunmak ve çağdaş rehberlik fonksiyonunu yerine getirmek şeklinde algılanmaktadır” şeklinde konuştu.AW005902

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz