Dr. Gürkan Alagöz; “Uzman Hekimlerimizle Birlikte 7/24 Halkımızın Hizmetindeyiz

  0
  48

  Adıyaman Özel Park Hospital hastane yöneticisi Dr. Gürkan Alagöz, hastane olarak 7/24 hizmet verdiklerini söyledi.

  Hastane olarak sadece Adıyaman’a değil çevre illerden gelen hastalara da hizmet verdiklerini ve Adıyaman’dan çevre illere hasta sevklerini en aza indirmek için çaba sarf ettiklerini belirten Alagöz açıklamasında; “Hastanemizde bir çok branşta hizmet verdiğimiz gibi, acil servisimizde en iyi hizmeti sunma adına çalışmalarımız devam ediyor. Acil servis hizmetlerimizde hastalarımızdan ilave ücret almamaktayız. Hastalarımız devlet hastanelerinin acil servislerinden nasıl hizmet alıyorlarsa hastanemizde de aynı hizmeti alabilmekteler. Hastanemizde Kardiyoloji uzmanımız ve Psikoloğumuz göreve başladı.  Ortopedi doktorumuz ayrılmıştı yeni bir doktorumuzla hastane olarak anlaştık ve hocamız yakın bir zamanda hizmet vermeye başlayacak. Hastanemiz bünyesine kattığımız hekimlerimizle birlikte eksik branşımız kalmadı. Adıyaman Özel Park Hospital olarak gerek uzman hekimlerimizle, gerekse hastanecilik hizmetlerimizle çevre illere hasta sevklerini en aza indirmek bizlerin en büyük hedefidir.” Dedi.

  Hasta ve Hasta memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Dr. Alagöz, hastane olarak uzman hekimlerin yanı sıra tıbbı cihaz noktasında da son model teknolojik cihazlarla hizmet verdiklerini belirterek açıklamasını şöyle sürdürdü; “MR Ünitesi, Tomografi Ünitesi, Ultrasongrafi, Renkli Doppler Ultrasongrafi, Tarama yaptığımız dört boyutlu Ultrasongrafi, Kemik Dansitometresi, Röntgen ünitelerimiz, her türlü tetkiki yapabildiğimiz laboratuar ünitelerimiz ile halkımızın hizmetindeyiz. Hastanemiz bünyesinde 55 yatak bulunmakta. Özellikle yeni doğan bebeklerimizde yaşanan sıkıntılar esnasında çevre illere sevki azaltma adına, bu yataklardan önemli bir kısmını 15 kuvöz ile donatarak yeni doğan bebeklerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kısacası hastanemizde her türlü ünitemiz, her türlü tahlil, tekkik birimimiz bulunmaktadır.”

  İlçelerden gelmekte olan hasta ve hasta yakınlarına kolaylık sağlamak adına Kahta ilçesinden ücretsiz servis hizmetinin başladığını belirten Dr. Alagöz; “Kahta ilçemizden hastalarımız sabah alınmakta ve muayenesi tamamlanan hastalarımız öğleden sonra tekrar ilçeye servisle gönderilmekte. Ücretsiz servis hizmet Kahta ilçemizin yanı sıra yakın zamanda Besni ve Gölbaşı ilçelerinde de hizmete girecektir. Bu yönde çalışmalarımız devam etmektedir.

   PARK HOSPITAL GURKAN HOCA (5)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz