Deniz: “Son Terörist Bu Topraklardan Sökülüp Atılana Kadar Ayaktayız”

  0
  155

  Memur Sen Adıyaman Temsilciliği 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişimi ve halkın darbe karşısındaki efsanevi duruşu ile ilgili basın bildirisi yayınladı.

  Küresel terör şebekesi FETÖ’nün bütün imkân ve kabiliyetlerini kullanarak denediği kanlı darbe girişiminin lanetlendiği bildiride Küresel terör şebekesi FETÖ’nün içeriden ve dışarıdan aldığı destekle devleti ve milletin tüm değerlerini hedef aldığı kanlı kalkışması “alçaklık”, “hainlik” ve “canilik” tarihine geçmiştir ifadelerine yer verildi.

  Bildiriyi okuyan Memur Sen Adıyaman İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, “alçaklık, hainlik ve canilikle canları pahasına mücadele eden milletimizin “şanlı” ve “onurlu” direnişi ise tarihe altın harflerle yazılmıştır. Katil cuntacıların “işgal” ve “istila” hareketini millet püskürterek, devlet ile el ele vererek topyekun temizlik hareketini başlatmıştır” dedi.

  “Sancağı en önde sadece eliyle değil yüreğiyle taşıyan millet geleceğine sahip çıkmıştır. Sultan Alpaslan’ın, Kılıçarslan’ın, Selahaddin Eyyubi’nin, Ertuğrul Gazi’nin, Osman Gazi’nin, Orhan Gazi’nin, Fatih Sultan Mehmet’in, Kanuni Sultan Süleyman’ın, Yavuz Sultan Selim’in ve Mehmet Akif’in torunları büyük Türkiye yolculuğunu durdurmaya çalışan teröristlere diz çöktürmüştür” ifadelerini kullanan Deniz, “Sahayı temizleyen millet, devletin hücrelerine yerleşen, tüm bedenini ele geçirmeye çalışan lanet virüsün topyekun sökülüp atılması için ayağa kalkmıştır.  Bugün ülkemizin yerli ve milli unsurlarının hep birlikte verdiği destansı mücadelesine tanıklık ediyoruz. Bu mücadeleyi verenler sadece Anadolu için değil tüm insanlık için veriyor. Tüm mazlumların umudu olan Türkiye’yi canı pahasına savunuyor, topyekun insanlığın kurtuluşu için tarih yazıyor” şeklinde konuştu.

  Ali Deniz sözlerini şöyle sürdürdü: “Büyük Memur-Sen ailesi olarak bu şanlı mücadelenin en ön saflarında 81 ilde 1 milyon üyemizle yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Direnişten, dirilişe geçen büyük mücadelenin tam anlamıyla başarıya ulaşması için vatan savunmasını her alanda sürdüreceğimizi deklare ediyoruz. Dik duruyoruz, emanete sahip çıkıyoruz, değerlerimizi kuşanarak yeryüzünde fitne, kaos ve terör hakim olsun diye savaşan katillerin kanlı planlarını yerle bir ediyoruz.

  Memur-Sen, kardeşlik anlayışıyla coğrafyamızı bir ve bütün tutacak kadroların harmanlandığı teşkilattır. Bu teşkilat ayaktadır. Memur-Sen, iyinin, doğrunun, faydalının ve adaletin yeryüzüne egemen olması için verilen mücadelenin adıdır. Hz. Ömer’in vurguladığı gibi, “Şerri bilmeyen, onun tuzağına düşer” ilkesiyle şer ile mücadele eden hayrın yanında olan bu teşkilat, ezeli kardeşliğimizi ve birliğimizi hedef alan hainleri, kutlu yürüyüşümüzü ve direnişimizi durdurmaya çalışan alçakları asla affetmeyecek, hesap soracaktır.

  Bu duygu ve düşüncelerle Fetullahçı Terör Örgütü’nün, terörist unsurları öncülüğünde 15 Temmuz 2016 akşamı gerçekleştirdiği cunta ve darbe girişimine karşı ilk gün olduğu gibi “Sen”, “Ben” demeden sonuna kadar bugün de mücadele edeceğiz, rehavete kapılmayacağız, olası yeni karanlık senaryoları yüreklerimizi birleştirerek yırtıp atacağız. 81 ilde alanlardayız. Milli İrade savunmasında şehit düşen kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz