Demokrasi Koşusu Düzenlenecek

  0
  165

  Adıyaman’da demokrasi koşusu düzenleneceği bildirildi.

  Adıyaman Valiliğinin koordinasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilerek, Cuma günü saat 19:00’da Atatürk Bulvarı üzerinde İl Özel İdare Lojmanları kavşağından başlayıp Hükümet Konağı önünde sona erecek olan “Demokrasi Koşusu” için tüm Adıyaman halkının, gençlerin ve çocuklarımızın da katılımı ile bir yürüyüş gerçekleştirileceği bildirildi.

  Yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

  “Bütün hemşerilerimizin ellerinde Türk Bayrakları ve üzerinde ay yıldızlı tişörtleri ile Ülkemizin refahı için 15 Temmuz gecesinden itibaren “Demokrasi Nöbeti” tutan bütün halkımızın özverisi ve çoksusu ile bu yürüyüşü bir şölen havasında gerçekleştirmek için hep birlikte el ele verip, coşkumuzu Adıyaman’dan yansıtmak istiyoruz. Cuma akşamı saat 19:00’da bu coşkulu yürüyüşümüze tüm halkımızı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızı, çalışanlarını ve bunun yanı sıra tüm STK’ları ve aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.
  Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından başlatılan “Son Yarım Asrın Hikayesi” Projesi kapsamında gerçekleştireceğimiz “Demokrasi Koşusu” sonrasında Hükümet Konağı önünde “Demokrasi nöbeti” tutan değerli Adıyaman halkına Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu tarafından “Darbeler ve Demokrasi” konulu bir konuşma yapacaktır. Tüm halkımız davetlidir”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz