Darbe Girişimine Sert Tepki

  0
  147

  Adıyaman Belediyesi yönetimi, birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, 15 Temmuz tarihinde yapılan darbe kalkışmasını kınayarak, durum değerlendirmesi yaptı.

  Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisindeki bir grup hain tarafından 15 Temmuz akşamı kalkışılan darbe girişimine karşı durmak için ilk günden bu yana halkla birlikte meydanlarda olan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, belediyedeki birim müdürleriyle bir durum değerlendirme toplantısı yaptı.

  Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Kutlu, Türk milletinin darbeye karşı gösterdiği tutumun takdire şayan olduğunu dile getirerek, “Bu millet, kimseye boyun eğmeyeceğini, ülkesini nasıl savunacağını tüm dünyaya gösterdi. Bu onurlu direniş gözlerimizi doldurdu, göğsümüzü kabarttı. Adıyaman Belediye Başkanı olarak hem Adıyaman’da her gece sabaha kadar meydanları tıklım tıklım dolduran hemşerilerimle, hem de darbe girişimine karşı cesurca dirayet gösteren tüm Türk milletiyle gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

  Basına açık bölümün ardından toplantıya geçen Adıyaman Belediyesi yönetimi, süreç içerisinde yapılması gereken durumlar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz