Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Mehmet Çelik’in Sürekli Basın Kartını Yeniledi

0
173

Yıllarca Adıyaman Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü yürüten Mehmet Çelik’in, “Sürekli Basın Kartı ve Basın Trafik Kartını” yeniledi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı olağanüstü toplanarak, TRT Bakü Temsilcisi ile Adıyaman Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Çelik’e “Sürekli Basın Kartı”nın yenilenmesine karar verdi. Daha sonra duygu ve düşüncelerini anlatan Mehmet Çelik; Uzun yıllardır basın sektörü ile görevim gereği iştigal etmekte idim. Sürekli Basın Kartı, meslek hayatım için çok önemlidir.Bu bakımdan, “Sürekli Basın Kartı ve Basın Trafik Kartını” nın yenilenmesi neticesinde tarafıma gönderilmesi; “Başta Cumhurbaşkanlığı iletişim Başkanımız Sayın Fahrettin Altuna, Başkan Yardımcılarına ve Basın Kartı Şube Müdürü ile diğer görevlilere, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Şube Müdürü Sayın Zikrullah Karabulut’a, Konya İletişim İl Müdürü Sayın Abdurrahman Fidancı’ya katkılarından dolayı teşekkür ederim ” dedi.

Sürekli Basın Kartı Nedir?

Sarı Basın Kartını 20 yıl bilfiil taşıyanlara, müracaat yapılması halinde Basın Kartları Yönetmeliği’nde belirtilen kriterlere uygun olan kişilere verilen bir nev’i daimi basın kartıdır. Daha önce Şerefe Basın Kartları mevcut iken, geçmişte yapılan bir Yönetmelik değişikliği ile Şerefe Basın Kartı kaldırılınca haliyle “ Sürekli Basın Kartı” Basın camiasında büyük bir önem kazandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz