ÇOVAK’tan Gelen Heyet, Bağcı’yı Ziyaret Etti

  0
  110

  İzmir Çocukları, Kadınları ve Aileleri Koruma “ÇOVAK” Derneği Genel Koordinatörü Ufuk Doğan, yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Merkezi Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti.
  ÇOVAK Genel Koordinatörü Ufuk Doğan, ziyarette yaptığı konuşmada, Adıyaman’da risk altındaki çocuk, genç, kadın, engelli ve ailelerinin temel ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Doğan, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Seyit Ahmet Bağcı her zaman bizlere desteğini esirgemiyor. Bundan sonra da bizlere desteklerini sürdüreceğine inancımız tamdır. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı ise ÇOVAK Derneği’ne ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Yaptığınız faaliyet çok anlamlı, sizlere çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. Teşkilat olarak her zaman sizin gibi sivil toplum kuruluşlarına yardımcı olmak istiyoruz. Yardıma muhtaç çocuk, kadın ve aileleri topluma kazandırmak en hakiki görevimizdir. İzmir Çocukları, Kadınları ve Aileleri Koruma “ÇOVAK” Derneğine Teşekkür Belgesinden dolayı kurumumuz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz