Çiftçioğulları’ndan Yeni Kitap

  0
  64

  Yazar Gonca Çiftçioğulları’nın ilk polisiye romanı olan ‘Gece Gelen Ölüm’ yenilenmiş haliyle yeniden okuyucusuyla buluşuyor.

  Yazar Gonca Çiftçioğulları’nın ilk polisiye romanı olan ‘Gece Gelen Ölüm’ yenilenmiş haliyle Uğur Tuna Yayınları ile yeniden basılarak okuyucusuyla buluşuyor.

  Kitabı hakkında bilgi veren Türkiye’nin ilk bayan polisiye yazarı olan Çiftçioğulları, toplumda şiddetin her yönüyle vücut bulduğunu, iyilerle birlikte kötülerin de toplumun mekanizmasını oluşturduklarını söyleyerek, romanlarında iyilerin her zaman kazandığı temiz bir topluma pencere açmayı hedeflediğini söyledi.

  İlk baskısıyla geniş bir okur yelpazesine ulaşan ‘Gece Gelen Ölüm’ adlı kitabının yeni baskıyla birlikte iki seri haline getirildiğini belirten Gonca Çiftçioğulları, kitabın devamı olan ‘İntikam Yolcusu’ isimli romanını da yazmaya başladığını, en kısa zaman da o kitabı okuyucularıyla buluşturmayı hedeflediğini ileri sürdü.

  Öte yandan Çiftçioğulları’nın yakın bir zamanda aşk ve dram türünde yazdığı ‘Öyle Bir Bedel Ki’ kitabının yanı sıra yine kurgusu Adıyaman ve İzmir’de geçen polisiye romanı ‘Güneşin Kızı’ okuyucularıyla buluşacak. ‘Güneşin Kızı’ isimli romanının ana temasını ise uyuşturucu ve onunla mücadelenin oluşturduğuna dikkat çeken Çiftçioğulları, kitaplarındaki işlediği temaları emniyet mensubu dostlarıyla birlikte oluşturduğunu da sözlerine ekledi.Gece Gelen +ûl+-m (5)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz