CHP İlçe Teşkilatı Keleş için Tören Düzenledi

  0
  103

  Geçtiğimiz hafta kalp krizi sonucu hayatını kaybeden CHP İlçe Başkanı Hüseyin Keleş için CHP İlçe Teşkilatı tarafından anma töreni düzenlendi.

  İlçe Binasında düzenlenen anma törenine CHP İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, CHP İlçe Başkanları, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve partililer katıldı.

  Saygı duruşuyla başlayan programda konuşma yapan CHP İlçe Başkanı Hakkan Kılınç, “5 Aralık Cumartesi günü Besni’mizde gerçekleştirmiş olduğumuz ilçe kongremizde seçilen Hüseyin Keleş Başkanımız, Pazartesi günü geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle aramızdan ayrıldı. Tabi ki Başkanımızın aniden vefatı bütün partililerimizi ve hepimizi yasa boğdu, hepimiz üzüntü içerisindeyiz. Bugünde rahmetli Başkanımızın anısına partimizde bir anma töreni düzenledik. Törene sağ olsun hem ilçemizde hem de ilçemiz dışından bütün partililerimiz, sevenlerimiz katılarak bizleri yalnız bırakmadılar” dedi.

  Yönetim Kurulunun aldığı kararla Besni İlçe Başkanlığına atandığını belirten Kılınç, şunları kaydetti:

  “Bundan sonra ki süreçte partimizin bayrağını bizlere yakışır şekilde dalgalandıracağız. Hüseyin Başkanımızın 8 aylık mücadelesinde göstermiş olduğu gayretler zaten kamuoyunda herkes tarafından takdirle karşılanıyordu. Bizde bundan sonra partimize yakışır bir şekilde görevimizi sürdüreceğiz. Ben zaten her platformda “partinin bir üyesi olmak benim için bir onurdur” diye belirtmiştim.  Besni CHP Teşkilatımızın yönetim kurulu bu onurlu göreve beni layık görmesi gerçekten gururlandırdı. Ben buradan partililerime de şunu söylemek istiyorum, tabi ki bizlerin artıları, eksileri, eleştirilecek tarafları olacaktır mutlaka. Biz elimizden geldiğince, partimize zarar vermeyecek şekilde faaliyetlerimize devam edeceğiz. Bütün partililerimizin birlik beraberlik içinde desteklerini bekliyorum”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz