CHP Besni İlçe Başkanı Keleş Son Yolculuğuna Uğurlandı

  0
  61

  Kalp krizi sonucu vefat eden CHP Besni İlçe Başkanı Hüseyin Keleş, Besni Tuğsuzlar Camiinde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.
  Cenazeye, CHP Gaziantep 26. Dönem Milletvekili Akif Ekinci, CHP Gaziantep İl Başkanı Nesrin Tuncel, CHP eski Adıyaman Milletvekili Şevket Köse, CHP Adıyaman İl Başkanı Abuzer Tanrıverdi, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Besni İlçe Kaymakamı Çağlayan Kaya, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Besni Jandarma Komutanı Mustafa Baş, Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, partililer ve sevenleri katıldı.
  Keleş için Besni Tuğsuzlar camiinde cenaze töreni düzenlendi.

  Keleş’in cenazesi öğle namazının ardından binlerce kişi tarafından götürüldüğü Hıra mezarlığında toprağa verildi.
  Cenazede açıklama yapan CHP Adıyaman İl Başkanı Abızer Tanrıverdi, “Hüseyin başkan Besni’de sevilen bir esnaf, dürüst, kişilikli ve kariyerli ve bir yıldan beride beraber çalıştığımız ilçe başkanımızdı. Acımız çok büyük, Allah rahmet eylesin, yeri doldurulamayacak kadar acımız büyük.” dedi.
  CHP Gaziantep 26. Dönem Milletvekili Akif Ekinci ise yaptığı açıklamada, “Allah’tan rahmet diliyoruz. Gerçekten iyi bir partiliydi. Dik ve dürüst ve çalışkan bir insandı. Beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti. Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum, mekânı cennet olsun.” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz