CHP Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır: “Yüzünüzü Kara Çıkarmayacağım”

  0
  97

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Adıyaman Belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, Seçim İletişim Merkezinde partililere hitap etti.30 Martta yapılacak seçimler öncesi kimsenin oyu bizim cebimizde deme lüksü yok, Kimse ceketimizi de koysak kazanırız demesin bu halk öyle bir tokat atar ki nerden geldiğini anlamazsınız.

  Adıyaman için yüreği çarpan tertemiz duygularla buraya coşkuyla gelen insanlarımıza minnet duymamanın mümkün olmadığını belirterek; “Sizden ricam kapı kapı gezin bu seçimlerin önemini anlatın ve bir defalık onlardan oy isteyin. Bizim insanımız hatırşinastır kapısına geleni kırmaz. Bir defalık diyorum çünkü bizim yönetimimizi gören sevgili hemşerilerim bir daha bizden vazgeçmeyecektir bundan emin olabilirsiniz sizin yüzünüzü kara çıkarmayacağım. Birlik ve berberliğinizi muhafaza edin aranıza fitne fesat sokmak isteyeceklerdir. Aman ha aman sizden rica ediyorum hiçbir oyuna gelmeyin ve birbirinizi kırmayın” dedi.

   

  Adıyaman’ın makûs talihini değiştirmek için bu göreve talip olduğunu ve hiç kimseyi iş vaadiyle seçim iletişim merkezine çağırmadıklarını belirten Zeynal Bakır; “Bizim yanımıza gelen dostlarımız yüreğini ortaya koymaya geliyor. Özellikle genç kardeşlerimize seslenmek istiyorum Adıyaman’da genç olmak demek umutları çalınan umutları yok edilen insan demek biz bunu kabul etmiyoruz. Gençliğine sahip çıkmayan geleceğini tesis edemez. Biz Adıyaman’ın geleceğini bu gençliğimize bırakacağız onun için iyi yetiştirmemiz ve iyi imkânlar vermemiz lazım yarın belediye başkanlığını yâda siyaseti bıraktığımızda yine bu kardeşlerimiz bu görevlere gelecek.Gidip Ankara’dan getirmeyeceğiz. Öyle Ankara’da lüks semtlerde oturup lüks arabalara binip daha sonrada Adıyaman’a Belediye Başkanı olmaya gelmekle olmaz bize Adıyaman’ın tozunu toprağını yutan insan lazım.”dedi

   

   

  Z (5)

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz