CHP Belediye Başkan Adayı Bakır’dan Esnafa Ziyaret

  0
  492

  Adıyaman CHP belediye Başkan Adayı Zeynal Bakır, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman buğdaycılar Pazarı esnafını ziyaret etti.

  Belediye Başkan adayı Bakır, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek “ Bu ne ilk ne de son ziyaretimizdir. Bizi tanıyan bunu iyi bilir” dedi.

  CHP İl Başkanı Av. Bilal Doğan, Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş ve partililerle birlikte esnafları tek tek gezen Bakır, buradan destek sözü aldı.

  Partililerle 60 esnafı ziyaret eden Zeynal Bakır, esnafın  sorunlarını dinledi. Bakır’ın görüştüğü bazı esnaf, mazot ve gübre fiyatlarından şikayet ederken, seçilecek olan belediye başkanının taşıması gereken özellikler ile ilgili görüş beyan ettiler. Bakır, esnafın dert küpü haline geldiğini ifade ederek “Belediye başkanı seçildiğimizde esnafın genel çıkarları doğrultusunda hareket edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz seçimde bizlere oy versinler diye değil. Seçildiğimiz zaman çözülmesi gereken sorunlar için buradayız. İnşallah desteklerini bizlerden esirgemezler ve bunu sandığa da yansıtarak  gerçek belediyeciliğin nasıl yapıldığını görecekler” dedi.

  CHP Ad¦-yaman Belediye Ba+şkan Aday¦- Bak¦-r

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz