Çelikhan’da 112 İstasyonu Denetlendi

  0
  93

  Çelikhan ilçesinde sağlık denetimleri 112 istasyonu denetledi.

   

  Adıyaman İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Taş’ın emriyle 3 ayda bir yapılan öz denetim ile halkımıza daha kaliteli hizmet vermek için yapılan rutin kontroller ve çalışanın eksikliklerini ve 112 istasyon eksikliklerini giderip iyi ve kaliteli bir hizmet vermek için Çelikhan 112 istasyonu denetlendi.

   

  Denetime İlçe Sağlık Müdürü Dr. Reşit Soner Aydoğan, 112 Başhekimi Dr. İshak Karakurt ve İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu Kadir Yıldız katıldı.

   

  Yapılan rutin kontrolde çalışan sağlık personelin ve istasyonun eksiklikleri olup olmadığı denetlendi. 112 personelin sorunları dinlenip halka daha iyi bir hizmet verebilmek için fikir alışverişinde bulunuldu.

   

  Denetim sonrası bir açıklama yapan 112 Başhekimi Dr. İshak Karakurt, “Yaklasık 3-4 ayda bir 112 istasyonların denetimini yapıyoruz. Bu görevimizin amacı tamamen daha kaliteli bir hizmet vermek, istasyonlarımızın eksikliklerini tamamlamak çalışanların konumunu fiziki koşullarını değerlendirmek amacı ile 112’nin vakalara daha çabuk daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet vermek için gerekli rutin çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu anlamda Sağlık Müdürlerimiz ile gerekli hastanelerle hepsiyle bağlantılı bir şekilde hizmetimizi sürdürüyoruz”ifadelerini kullandı.

   

  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Reşit Soner Aydoğan, “İlçemize ilgi gösteren denetim ekibine ve denetimde başarıyla ayrılan 112 personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz