Çağrı Merkezi Görevlisi Kursu Açılıyor

  0
  33

  Adıyaman Çalışma ve İş Kurumu (İşkur) Müdürü Ramazan Tatar, çağrı merkezi görevlisi işgücü yetiştirme kursuna başvuruların başladığını açıkladı. 
  İşkur Müdürü Ramazan Tatar, Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. işbirliği ile açılacak olan Çağrı Merkezi Görevlisi İşgücü Yetiştirme Kursu’nun 82 gün süreceği, 73 bay ve bayan kursiyer alınacağını söyledi.
  Tatar, İşkur’a kaydı olan en az lise mezunlarının katılabileceğini belirterek, “Başvurular 23 Temmuz tarihinde başladı; 1 Ağustos tarihinde son bulacak. Kursa başvurmak isteyenler, kurumumuzun internet Sayfasından (www.iskur.gov.tr) 01.08.2014 günü gece 23:59’a kadar başvurabilecekleri gibi başvuru tarihleri arasında mesai saatlerinde İl Müdürlüğümüze bizzat gelerek de başvurabileceklerdir. Kursiyer seçimi, yüklenici firma tarafından mülakat yöntemi ile belirlenecektir. Mülakat tarih ve saati başvuru bitiminden sonra firma tarafından SMS ile bildirileceğinden, tüm başvuranların kayıt yaparken telefon bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Kurs 8 Ağustos tarihinde başlayıp 19 Kasım tarihinde sona erecektir” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz