Büro Memur Sen’den, Çelikhan’a Ziyaret

  0
  72

  Çelikhan ilçesinde Büro Memursen Adıyaman Şube Başkanı Kadir Özşahin ve yönetim kurulu ile beraber İlçe Kaymakamı Adem Kaya’yı ziyaret ederek sendika üyeleri ile bir araya geldi.

  Büro Memursen Adıyaman Şube Başkanı Kadir Özşahin İlçe Kaymakamı Adem kaya’yı makamında ziyaret ettikten sonra Büro Memursen ilçe Başkanı Abdurrahman Üzümcü ve sendika üyelerini ziyaret etti.

  Sendika üyeleri ile beraber öğle yemeğinde bir araya gelen Özşahin, yaptığı açıklamada, son zamanlarda ülkede yaşanan terör olayları nedeniyle halkın huzursuz olduğunu belirtti.

  Özşahin, şunları kaydetti:

  “1 Kasım genel seçimlerinde AK Partinin Ülke genelinde % 49.5 ile iktidar oldu. Ülkemizde birlik ve beraberliğinin bozulmaması için herkesi çüzüm süreci içinde barışa davet ettiğini belirtti. Türkiye genelinde ve Adıyaman’da yapılan bu sendikal çalışmalarında önemli faaliyetlerde bulunan Memursenin 2016 Mayıs’ındaki üye tespit sayımlarında hedef olarak 1 milyon üye için Adıyaman Büro Memursen olarak bu hedefe ulaşmak için tüm teşkilatımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışma çerçevesi içerisinde üyelerimizin de katkıları ile tüm engelleri aşacağımıza olan inancımız tamdır. İlçe ziyaretinde bize eşlik eden Büro Memursen ilçe Başkanı Abdurrahman Üzümcü ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum”

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz