Burak Binzet’ten Hacı Boğatekin’e çağrı

0
841

“Şu Gerger yolunu bir konuşalım mı Hacı Boğatekin abi?

Sevgili Hacı abi, hep sen politikacılara soru soruyorsun ama bu sefer yerleri değiştirelim. Ben sana bir şeyler soracağım.

Abi, 17 Ağustos 2017’de Kahta’da vefat eden Muhittin Beyazyıldız’ın taziyesinde, bu arada tekrar Allah’tan rahmet dilerim. 3 milletvekili ve 2 belediye başkanı ile bir araya geldiğiniz doğru mudur?

Burada bir araya gelip iki belediye başkanı, Hüsrev Kutlu ve Yusuf Fırat’ı şahit tutup 3 milletvekilinden “En kısa zamanda Narince-Gerger arası yolun proje onayını yapıp, 2017’de yapımına başlayacağız” dediğini, Ahmet Aydın’dan yüzlerce kişi huzurunda beyan aldığın ne kadar doğru?

Aydın’ın size “Lamı cımi yok bu işin. 2017’nin sonuna doğru da olsa Gerger-Narince arasındaki yolu standarda uygun şekilde yapıp, Kahta-Siverek yoluna katacağız. 4 AK Partili vekil tek vücut olarak ilk talebimiz Gerger yoludur. Bunu yazabilirsin.” dediği doğru mudur?

Yanınızda bulunan AK Partili 2 vekilde bu konuşmaya katılarak, “Hepimiz, Aydın’ın sözünün arkasındayız. Gerger yolunun yapımı için çalışıyoruz.” dediler mi? Yine bu konudaki sözü, İstanbul’daki Adıyaman tanıtım günlerinde kalabalık bir topluluk içinde tekrar tekrar aldığın ne kadar doğru abi?

Peki bu kadar sözün üstüne niye bu yolu yaptırmıyorsun güzel abim? Bazıları bizi kandırıyor. Sen bize bunu neden yapıyorsun benim güzel abim? Ayıp olmuyor mu? Takipçisi olduğumuz bu yolu için sana da bu aldığın sözlerin hesabını soracağımızı bilmeni isterim.

Yaptır şu yolu sevgili Hacı Boğatekin. Yaptır ki AK Partiye yüzde 80’e yakın oy veren Sincik ve Gerger halkına verdiğin söz yerine gelsin. Sevgi ve saygı ile..”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz