Boks Milli Takım Kampı Gölbaşı’nda

  0
  108

  Yıldız Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasına hazırlık amacıyla Boks Federasyonu Başkanlığı tarafından 22 Temmuz başlayan hazırlık kampı 07 Ağustos tarihine kadar Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde devam edeceği bildirildi.

  Türkiye Boks Federasyonu tarafından Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde Yıldız Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasına hazırlık için düzenlenen Milli takım kampının Adıyaman’da başladığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için duydukları memnuniyeti ifade etti.

   

  Bağcı, şöyle devam etti: “Türkiye genelinde 38 sporcu ve 6 antrenör ile Boks Milli Takım Hazırlık Kampının Gölbaşı ilçesinde devam ettiğini belirten Bağcı;”Bayan boksörlerimizi ilimizde misafir etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu kampta Milli takım sporcularımızın sıkı bir şekilde kondisyon sağlayacağına inanıyorum. . Ben müsabakalarda ve Milli Takımda Ülkemizi temsil edecek olan bayan Boks Sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum”

  Bağcı, İl Spor Merkezlerinde 25 farklı branşta, 5–18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere ücretsiz olarak hizmet veren yaz spor okulları tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

  Bağcı, ayrıca gündüz spor eğitimlerini aksatmayan gençlerin özellikle bu süreç içersinde her akşam Hükümet konağı önünde Gençlik Merkezi ve Kurumuna ait standlarda “Demokrasi Nöbeti” tutmaya devam ettikleri için kendilerini kutladığını ifade etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz