Boks Milli Takım Avrupa Seçmeleri Yapıldı

  0
  117

  Gölbaşı ilçesinde Yıldız Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonası seçmeleri yapıldı.

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, yaptığı açıklamada, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde Yıldız Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasına hazırlık için düzenlenen Milli takım kampının Adıyaman’da başladığını söyledi.

   

  Böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını aktaran Bağcı, şunları kaydetti:

   

  “Türkiye genelinde 38 sporcu ve 6 antrenör ile Boks Milli Takım Hazırlık Kampının Gölbaşı ilçesinde devam ettiğini belirten Bağcı;”Bayan boksörlerimizi ilimizde misafir etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu kampta Milli takım sporcularımızın sıkı bir şekilde kondisyon sağlayacağına inanıyorum. . Ben müsabakalarda ve Milli Takımda Ülkemizi temsil edecek olan bayan Boks Sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum”

   

  Bağcı, İl Spor Merkezlerinde 25 farklı branşta, 5–18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere ücretsiz olarak hizmet veren yaz spor okulları tüm hızıyla devam ettiğini ifade etti.

   

  Yıldız Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonası seçmeleri sonrası ise sporculara Belediye Başkanı Yusuf Özdemir tarafından eşofman hediye edildi. Ayrıca kampın ilçede yapılmasında destek olan Kaymakam Murat Zadeleroğlu’na ve Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e birer teşekkür plaketi verildi.

   

  Yıldız Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasına hazırlık amacıyla Boks Federasyonu Başkanlığı tarafından 22 Temmuz başlayan hazırlık kampı 07 Ağustos tarihine kadar Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde devam edeceği bildirildi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz