Bisiklet Şampiyonları Adıyaman’dan

  0
  132

  Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 17 Temmuz 2016 tarihinde Ankara’da yapılan “Çamlıdere Mtb Cup” C3 Dağ Bisikleti yarışlarında Bayram Eroğlu 1., Elite Bayanlar kategorisinde Simge Ekici 3. oldu.

  “Adıyaman’da hızla yaygınlaşan bisiklet kullanımı genç sporcuların yetişmesine katkı sağlıyor” diyen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, erkekler kadar bayanların da bisiklet sporuna ilgi duymasından büyük bir memnuniyet duyduklarını söyledi.

  Türkiye 1. ve 3. Adıyamanlı genç bisiklet sporcularını kutlayan İl Müdürü Bağcı, ”Sağlıklı bir yaşam için gençlerimizi bisiklet kullanımı konusunda bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Özellikle gençlerin bisiklet kullanımı arttıkça ilimizde sporcu sayısı da buna bağlı olarak artıyor ve antrenörlerimizin gayretleri ile Türkiye şampiyonu sporcular yetiştiriyoruz. Ben Ankara’da düzenlenen “Çamlıdere Mtb Cup” C3 Dağ Bisikleti yarışlarında Türkiye birincisi olan Bayram Eroğlu ve Elite Bayanlar kategorisinde üçüncü olan Simge Ekici’yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz