Reşit Alkan’ın Aday Adaylığı Heycan Yarattı

  0
  153

  Besni ilçesinin tanınan ve sevilen ailelerinden olan Alkan ailesinin mensubu Reşit Alkan’ın AK Parti’den aday adaylığını açıklaması Besni ilçesinde memnuniyetle karşılandı.

  2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Besni Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Reşit Alkan’ın bu kararı özellikle doğduğu topraklar olan Besni’de memnuniyetle karşılandı.

  Besni-Gölbaşı-Tut bölgesinde yaptığı yardım ve yatırımlardan dolayı çok sevilen Alkan ailesinin mensubu olan Reşit Alkan’ın böyle onurlu bir göreve seçilmesi durumunda bölgeyi, ili ve ülkeyi kalkındıracak potansiyele sahip bir aday olduğunu söyleyen hemşerileri, Alkan’ın iş dünyasındaki potansiyelinin avantaja dönüştürülmesinde hem fikir.

  Uzun yıllardır siyasetin içerisinde var olan bir ailenin mensubu olarak Adıyaman bölgesinin sorunlarını çok iyi bilen Reşit Alkan’ın Merinos Holdingle yakın akrabalığı, kendi iş gücü potansiyeli ve yıllardır içerisinde bulunduğu ticari çevrenin, Adıyaman’a birçok yeni yatırımcının gelmesinde ön ayak olacağını da sözlerine ekleyen seçmenler, “Kurulduğu günden bu yana ülkeyi bir bir atlattığı sınıflarla takdir toplayan AK Parti’nin enerjisine ayak uyduracak, onlarla çok uyumlu bir çalışma sergileyecek isim olan Reşit Alakn’ın aday adaylığını memnuniyetle karşıladık. Birçok sorunu olan Adıyaman bölgemizin sorunlarının çözülmesi için yıllardır verilen mücadeleler boşa çıktı. Bu mücadeleler ancak Reşit Alkan ile hayata geçirilebilir. Biz AK Parti’nin genel başkanından ve liderlerinden bu seçim halkın sesine kulak vermelerini istiyoruz” diye konuştular.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz