Besni’de Yeni Diş Kliniği Hizmete Açıldı

  0
  121

  Yeni Besni Mahallesi Belediye İş Merkezinde faaliyete başlayan Özel bir Diş Kliniği Besni’nin hizmetine açıldı.

  Belediye İş Merkezinin Zemin katında açılışı yapılan Kliniğinin açılışına İlçe Kaymakamı Çağlayan Kaya, Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
  Açılışta konuşan AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Göksu, “Bugün bir Diş Hekimi arkadaşımızın yeni açtığı muayenehanesinin açılışını beraber yapıyoruz. Tabi Besni’ye gelişimde böyle bir açılışa şahitlik etmek beni de mutlu etti. Besni Sosyo-Kültürel olarak her yerde her zaman varlığını gösteren güzel insanların bulunduğu bir ilçemiz. Gittikleri her yerde de örnek çalışmalarıyla topluma öncü olmuşlardır. Ben bu muayenehaneyi açan arkadaşıma başarılı bir iş hayatı ve sağlık dolu güzel günler diliyorum. İnşallah bu muayenehanede tedavi gören hastalarımız şifaya ulaşır diye ümit ediyorum.
  Tabi sağlık her şeyin başıdır. Sağlıksız bir toplumun ülkeye neye mal olduğunu görmekteyiz. Son dönemlerde sağlık açısından çok önemli ve çok kalıcı yatırımlar yapılmıştır. Bir yandan devlet hastanelerimiz bir yandan da bu özel muayenehaneler toplumumuza sağlık hizmetleri sunmaktadırlar.
  Ben diş hekimi arkadaşımızın hem babasını hem de dedesini tanıma fırsatı buldum. Böyle güzel bir evlat yetiştiren babayı da, dedeyi de, aileyi de tebrik ediyorum. Besni’mize hayırlı olsun diyorum. İnşallah daha nice sağlıklı, güzel günlerde buluşmak ümidiyle herkese teşekkür ediyorum” dedi.
  Daha sonra duygu ve düşüncelerini dile getiren Diş Hekimi Erkan Tuğtekin ise şöyle konuştu:

  “Ben Diş Hekimi Erkan Tuğtekin, Gazi Üniversitesi mezunuyum. Besni’ye böyle bir alanda açık olduğunu düşündüğümüz için geldik. Tek bir özel muayenehane var, bizde ikincisi olalım dedik. Besni halkının dışarı çıkmasını istemediğimiz için buradayız. Besni halkının diş muayenelerini Adıyaman ve Gaziantep’e yaptırdıklarını gördük. Yoğun bir implant eksikliği var burada, yapan hekimimiz yokmuş. Bizde bu konuda ihtisaslarımızı tamamlayıp Besni halkı için faydalı olacak ve en güzel şekilde hizmet edeceğimiz bir yer olması adına böyle güzel bir yer yapmaya çalıştık.
  Bugün’de açılışımızı gerçekleştirdik, davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran herkese de teşekkürlerimizi sunuyorum”

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz