Besni’de İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

  0
  428

  Adıyaman’ın Besni ilçesinde 5442 Sayılı İl İdaresi Kanun’unun 40. maddesi gereğince İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.
  Besni İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz başkanlığında yapılan toplantıya Besni’de bulunan kurum amirleri, il genel meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
  Besni ilçe Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Besni ilçe Kaymakamı Emrah Yılmaz yaptı. Toplantıda devlet memurlarının kılık kıyafet yönetmeliğine ve mesai saatlerine dikkat etmeleri, 2013 yılı çalışmalarının genel gidişatı ve değerlendirilmesi, 2014 yılında yapılacak olan çalışmalar-hedefler, köy gezilerinde muhtarlıklardan gelen taleplerle ilgili olarak kurumlarca ne gibi işlem ve çalışma yapıldığı konuları görüşülerek, çalışmalarda gerekli özenin gösterilmesi istendi.
  Sorunların ve çözüm önerilerinin soru cevap şeklinde değerlendirildiği toplantı, kurum amirlerinin 2013 yılı çalışmaları ile 2014 yılı hedeflerini içeren sunumlarını yapmaları ile son buldu.

  AW000840

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz