Besni Asd’den Meslek Yüksek Okulu Müdürü Çelik’e Ziyaret

  0
  45

  Adıyaman’ın Besni ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Anadolu Sakatlar Derneği Şube Başkanı Ömer Arslan, Besni Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mücahit Çelik’i makamında ziyaret etti.
  Besni Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Ömer Arslan, Besni Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Bekir Değirmenci ve Besni Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile birlikte Besni Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mücahit Çelik’i makamında ziyaret ederek, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebeti ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.
  Besni Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mücahit Çelik yaptığı açıklamada, engellilerin her zaman yanında olunması gerektiğini belirterek, “Onlara acıma hissi ile değil bizlerin de bir engelli adayı olduğumuz için yardım etmemiz gerekir. Bu nedenle onların her zaman yanlarında olmak ve kendimizi onların yerine koymamız gerekir. Engelli kardeşlerimizin daha üretken ve topluma daha faydalı bireyler olarak kamu kurumlarında haftada bir gün de olsa kurumlarda çalıştırılarak onların hem topluma yararlı hemde kendi öz güvenlerinin artması için elimizden geleni yapmamız gerekir. Bizler de Besni Meslek Yüksek Okulu olarak engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız” dedi.
  Besni Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Ömer Arslan ise, “Öncelikle okul müdürümüz, öğretim görevlilerimiz ve öğrencilerine bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim. Besni Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Bekir Değirmenci ile birlikte Besni Meslek Yüksek Okulunda ‘Besni Anadolu Sakatlar Derneği ve Besni Meslek Yüksek Okulu El Ele’ projesi kapsamında bu hafta Perşembe günü Saat 11:00’de okul öğrencilerinin katılımı ile toplantı yapılacak” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz