Belediyespor’dan Adıyaman’a Şampiyonluk Hediyesi

  0
  40

  Kahramanmaraş’ta yapılan U-17 Futbol Ligi Bölgesel Grup Şampiyonasında ilimiz temsil eden Adıyaman Belediyespor şampiyon oldu.

  Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen U-17 Ligi Bölgesel Grup karşılaşmalarında Adıyaman’ı temsil eden Adıyaman Belediyespor U-17 ekibi turnuvayı şampiyon tamamladı. Adıyaman’ın yanı sıra; Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kayseri ve Malatya’nın 6 takımının gruplar halinde mücadele ettiği turnuvanın final maçında karşılaştığı Elazığ Yolspor’u Cihan ve Sinan’ın golleri ile 2-1 mağlup ederek şampiyon olan temsilcimiz, altyapılar için düzenlenen turnuvalarda şampiyon olan ilk Adıyaman ekibi olarak da tarihe geçti.

  Şampiyonluğun tüm Adıyaman’a hayırlı olması dileğinde bulunan Adıyaman Belediyesi Spor Şefi Mehmet Yıldırım, böyle önemli bir turnuvanın şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek, “Bizim bu turnuvadaki tek amacımız ilimizi en iyi şekilde temsil etmekti. Bugün bunu başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kazandığımız şampiyonluk, bir şampiyonluktan öte, Adıyaman’ın sportif anlamdaki geleceğinin de ne denli sağlam olduğunun bir kanıtıdır. Adıyaman Belediyesi bünyesinde birçok branşta verilen sportif faaliyetlerin semeresini yavaş yavaş alıyoruz. İnşallah daha büyük başarılar bu ile nasip olur. Sporcularımı ve teknik heyetimizi kutluyor, bize destek olan herkese de çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki hedefimiz bölge şampiyonlarının mücadele edeceği Türkiye Şampiyonasıdır” dedi.

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz