Belediyenin Yeni Uygulaması Büyük Beğeni Topladı

  0
  89

  Adıyaman Belediyesi tarafından taziyelerde verilmeye başlanan yemek uygulaması büyük beğeni topluyor.
  Adıyaman Belediyesi tarafından uygulamaya başlanan taziye yemekleri, taziye sahiplerinin beğenisi ile karşılandı.

  Belediye Meclis kararı ile uygulamaya başlanan sistemin çok büyük bir açığı ortadan kaldırdığını dile getiren taziye sahipleri, başkan Hüsrev Kutlu ve meclis üyelerine teşekkür etti.
  Adıyaman Belediyesi tarafından uygulamaya konulan yemek organizasyonu kadar, yemeklerin kalitesi ve uygulama biçiminin de takdir edilmesi gerektiğini söyleyen taziye sahiplerinden Zeynal Boz, “Birkaç gün önce amcamın oğlunu kaybettik. Taziyeyi defnettikten kısa bir süre sonra belediyeden yemek tarihi için bir telefon aldık. Belirttiğimiz zamanda profesyonel bir ekip tarafından daha önceden belli olan kişi sayısı kadar yemek ve bu yemek için gerekli olan tüm malzemeler taziye evine getirilerek bu personeller tarafından orada bulunan misafirlere hazırlandı. Gelen yemeğin tadı ve uygulamanın profesyonelliği takdir edilecek şekildeydi. Orada bulunan bütün misafirlerimiz de bu yeni uygulamayı çok beğendi. Adıyaman kültürünün vazgeçilmezleri arasında bulunan taziyeler için başlatılan bu uygulamadan dolayı bir başkanımız Hüsrev Kutlu’ya ve diğer emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
  Başkan Kutlu’dan inceleme
  Halkın büyük beğenisini toplayan taziye yemeklerinin yapıldığı Adıyaman Belediyesine bağlı Aşçılık Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunan başkan Hüsrev Kutlu ise hijyenik bir ortamda, kaliteli malzemelerle yapılan yemekleri, taziyelere ulaştırmada hassasiyet gösteren aşçıları ve diğer ekibi tebrik etti.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz