Belediyeden ücretsiz spor eğitimi

0
84

Adıyaman Belediyesi bünyesindeki uzman antrenörler, pandemi sürecinden dolayı spordan uzaklaşmak zorunda kalan Adıyamanlılara, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde ücretsiz spor eğitimi vermeye başladı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yer alan Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksinde görevli uzman antrenörler, vatandaşların bilinçli spor yapılmasını yaygınlaştırmak için önemli bir projeyi hayata geçirdi.

Pandemi nedeniyle vatandaşların uzun zamandır aksatmak zorunda kaldığı sporu, sosyal mesafe kurallarına uyarak yeniden ve bilinçli bir şekilde yapılabilmesi için Karapınar Mahallesi’ndeki 75. Yıl Koşu Parkı’nda çalışmalara başlayan antrenörler, isteyen vatandaşlara yardımcı oluyor.

Proje hakkında bilgi veren yetkililer, pandemi nedeniyle aksatılan sporun yeniden ve daha etkin bir şekilde yapılabilmesi için uzman antrenörlerin 75. Yıl Koşu Parkı’nda çalışmalara başladığını belirtti. Dileyen vatandaşlar, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri akşam 18.30 ile salı ve perşembe günleri sabah 06.30’da uzman antrenörlerimiz eşliğinde spor yapabilecek.

Vatandaşlar ise sunulan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz