Belediye ve Emniyetten Şoförlere Eğitim

  0
  133

  Adıyaman Belediyesi Trafik Zabıta Amirliği ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü tarafından il genelindeki şoförlere eğitim verildi.

  Adıyaman Belediyesi Trafik Zabıta Amirliği ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü tarafından il genelinde hizmet veren öğrenci ve özel servis şoförleri, şehir içi ticari taksi şoförleri, şehir içi toplu taşıma yapan araç şoförleri ve özel halk otobüsü şoförlerine yönelik eğitim verildi.

   

  Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal, Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürü Orhan Şahin, Adıyaman Şoförler Odası Genel Sekreteri Turabi Bayır, Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği Başkanı Ferhat Olgun, Öğrenci Servisleri Kooperatif Başkanı Yusuf Daşkol ile şoförlerin katıldığı program, Adıyaman Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet Durmuş’un yaptığı açılış konuşmasıyla başladı.Başkan Yardımcısı Durmuş yaptığı konuşmada, şoförlere yaptıkları işin önemi hakkında bilgiler vererek, kurallar ve araçların teknik konuları hakkında dikkatli olmalarını istedi.

   

  Daha sonra kürsüye çıkan Adıyaman Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Amiri Yakup Erdoğan yaptığı konuşmada, amaçlarının toplu taşımalarda gösterilecek hassasiyetleri arttırmak olduğunu dile getirerek, eğitimlere katılan tüm şoförlere teşekkür etti.

   

  Daha sonra kürsüye çıkarak söz alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal ise yaptığı konuşmada servis kültürünün öğrenciler üzerinde çok etkili olduğunu dile getirerek, servis şoförlerinin uyması gereken kurallara dikkat çekti.

   

  Konuşmaların ardından Adıyaman Emniyet Müdürlüğünde görevli Sürüş Teknik Eğitmeni (STEM) polis memuru Sadullah İnan, şoförlerin uyması gereken kurallar ve teknik konular hakkında eğitim verdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz