Belediye Otobüsü Şoförlerine Eğitim Verildi

  0
  99

  Adıyaman Belediyesi, bünyesinde bulunan otobüs şoförlerinin araçları daha etkin kullanabilmeleri için ‘Araç Bakım ve Sürüş Teknikleri Eğitimi’ düzenledi.

  Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesinden sonra büyük ilerleme sağlanan şehir içi ulaşımında yeniliklere ‘dur’ demeyen Adıyaman Belediyesi, ulaşımdaki yatırımların yanında eğitlere de büyük önem veriyor.

  Adıyaman Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan yaklaşık 60 otobüs şoförüne araçları daha etkin kullanabilmeleri için 4 gün sürecek ‘Araç Bakım ve Sürüş Teknikleri Eğitimi’ verilmeye başlandı. Konu ile ilgili bilgi veren yetkililer, “Son yıllarda hızla geliştirdiğimiz şehir içi ulaşımında daha etkin olabilmek için bünyemizdeki şoförlerimize eğitimler vermeyi sürdürüyoruz. Bunların sonuncusu, yeni otobüslerimizi aldığımız Temsa şirketinin deneyimli personelleri tarafından veriliyor. Gerek araçların daha etkin kullanılması, gerekse yeni alınan araçlarla ilgili şoförlerimizin bilmesi gereken teknik bilgiler için düzenlediğimiz eğitim sonunda şoförlerimize katılım belgesi verilecek” diye konuştular.

  Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunda başlayan eğitimleri Temsa Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Sorumlusu Mustafa Karakuş verdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz