Belediye Başkanından Teşekkür Ziyaretleri

  0
  124

  Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, darbe girişiminin ardından ziyaretlere başladı.

  Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, 15 Temmuz askeri kalkışmasının ardından Çelikhan halkının yanında dik duran, devletini ve milletini koruyan Kaymakam Adem Kaya, Jandarma Komutanı Alper Şentürk, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Gürfidan ve Güven Polis karakolu Komiseri İbrahim Ürün’ü ziyaret ederek teşekkür etti.

  Askeri kalkışmanı duyulması ile birlikte, Kaymakam, Jandarma Komutanı ve Emniyet Amiri ve Komiserinin halkının yanında yer aldığını, Milli İradenin devamı adına Çelikhan halkı ile birlikte sahip çıktıklarını belirten Başkan Bulut, Çelikhan ilçesi olarak oldukça şanslı olduklarını söyledi.

  Türk Silahlı Kuvvetlerinin içinde azı terörist gruplarının emellerine ulaşamayacağını belirten Başkan Bulut, Kaymakam Adem Kaya başta olmak üzere tüm kolluk kuvvetleri, kamu kurumu yöneticileri ve halkına sonsuz teşekkür ettiğini ve onlara minnettar olduğunu ifade etti.

  Bulut, ilk geceden itibaren halk ile demokrasi nöbeti tuttuklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yeni bir talimat gelmeyene kadar alanları boşaltmayacaklarını da sözlerine ekledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz