Belediye Başkanı Sokakları Temizledi

  0
  46

  Adıyaman’ın Tut ilçesinde belediye tarafından temizlik seferberliği başlatıldı. Çiçeği burnunda başkan Cemal Avcı cadde ve sokakları temizledi.
  30 Mart seçimlerinde Belediye Başkanlığı’na seçilen Cemal Avcı, ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı. Cemal Avcı, süpürgeyi ve tırmığı eline alarak halka öncülük etti. Kadın, erkek gönüllü vatandaşlarla birlikte sokakları temizleyen Tut Belediye Başkanı Avcı, toplumsal duyarlılığa dikkat çekiyor.
  İki gün sürecek temizlik seferberliği çerçevesinde, tüm ilçe genelinde organize bir şekilde çalışılacak. Halka öncülük ederek sokakları temizleyen Avcı, toplumsal sorumluluk oluşturmak için böyle bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, “Tut bir Davos olacak sloganıyla yola çıktık. İsviçre’nin tüm dünyada tanınan kentlerinden birisi olan Davos’u kendimize örnek aldık. Bir Avrupa kenti olmamız için hiçbir engelimiz yok, yeter ki isteyelim. Tut halkı ile beraber bu hedefimizi gerçekleştireceğiz. Tek amacımız ilçemize hizmet etmek. Sosyal sorumluluk oluşturmak için bugün ilçe halkı el birliği ile temizlik seferberliği başlattık. İlçe halkının ilgisi beni ziyadesiyle memnun etti. Beş yıllık belediye başkanlığı görevim süresince başkan maaşını almayacağımı daha önceden açıklamıştım. Önümüzdeki beş yıl içerisinde Tut’da birçok projeye imza atacağız. Sosyal belediyeciliğin nasıl olduğunu yeniden hatırlatacağız. Çalışmalarımızın tüm Türkiye’ye örnek olmasını hedefliyoruz” dedi.

   

   

  AW061653

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz