Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Petrol Caddesi’nde sürdürülen yol düzenleme ve genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’ın tüm alt ve üstyapı sorunlarını ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Petrol Caddesi (Flamingo Yolu)’nde devam eden genişletme ve düzenleme çalışmalarını inceledi.

Atatürk Bulvarı Eğriçay Köprüsü ile Petrol Caddesi’nin AVM bağlantı yolu arasındaki kısımda gerçekleştirilen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Kılınç, amaçlarının sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu söyledi.

İncelemeler sonunda gayretle çalışan personele kolaylıklar dileyen Başkan Kılınç, burada yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Şehrimizin alt ve üst yapı sorunlarını çözmek için çalışmalarımız devam ediyor. Atatürk Bulvarı ile Petrol Caddesini birbirine bağlayan kavşakta devam eden yol genişletme ve düzenleme çalışmalarını yürüten personelimizin çalışmalarını yerinde inceledik. İnşallah, halkımızı daha güzel bir kentte yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımız aralıksız sürecek.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz