BDP Eş Başkan Adayı Yavaş Seçim Ziyaretlerini Sürdürüyor

  0
  110

  BDP Adıyaman il örgütü ve belediye eş başkan adaylarıyla beraber bir yandan 12 mart’ta Aysel Tuğluk un katılımıyla Adıyaman da yapılacak barış ve kardeşlik mitingi çalışmalarını sürdürürken bir yandan da seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman da bulunan resmi kurumları ziyaret ederek 30 mart yerel seçimlerinde kamu çalışanlarından destek istediler.

  BDP Adıyaman eş başkan adayı Erdal Yavaş, BDP il başkanı Abuzer Küçükkelepçe ve bir gurup partili Adıyaman bayındırlık, defterdarlık ve DSİ müdürlüklerini ziyaret ederek kamu çalışanlarına BDP seçim çalışmalarını ve projelerini anlatarak kamu çalışanlarından 30 mart yerel seçimleri için BDP’nin özgürlükçü, adil ve şeffaf belediyeciliğine destek vermelerini istediler.

  Öte yandan BDP Adıyaman il genel meclisi adayları Bahatin Bilgin ve Yusuf Dolaş köy ziyaretlerinde bulunarak il genel mecilisi için köy halkından destek istediler. Bu kapsam da Bilgin ve Dolaş ova köylerinden Karahöyük, Gölpınar, Elifi ve Terman köylerini ziyaret ederek köylülerle sohbet ederek projelerini anlattılar. Köylüler tarım konusundaki sıkıntılarını  Bilgin ve Dolaşa aktarırken Bilgin ve Dolaş’ta il genel meclisi seçimlerini kazanmaları durumunda Adıyaman çiftçisinin sesi olacaklarını ve Adıyaman tarımını ve çiftçilerin sorunlarını elbirliğiyle çözeceklerini söyleyerek, Adıyaman il genel meclisini birkaç kişinin kapalı kapılar arkasında birbirine çıkar peşkeş eden bir meclis değil, halkın emekçinin, köylünün sorunlarının çözüldüğü bir meclis haline getireceklerini ve yanlışa karşı sesiz kalmayarak, mücadele edeceklerini söylediler.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz