Baygol’den Adıyaman Tanıtımına Büyük Destek

0
1145

Adıyaman spor camiasına verdiği emekler ve ilerleyen yaşına rağmen sergilediği futbolla gönüllerde taht kuran ‘Baygol’ lakaplı Yaşar Bayram, Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarına Adıyaman 1954 Spor formalarını giydirerek, Adıyaman’ın tanıtımına da tam katkı sağlıyor.

İlerleyen yaşına rağmen oynadığı futbol ve attığı gollerle hala büyük bir hayran kitlesine sahip olan ‘Baygol’ lakaplı Yaşar Bayram, Adıyaman futboluna verdiği emek kadar, tanıtımına verdiği destekle de gönüllerde taht kuruyor.

Oynadığı futbol kadar kurduğu ikili ilişkilerden dolayı da çevresi tarafından çok sevilen Baygol Yaşar, uzun süre önce dostluk kurduğu Türkiye’nin en büyük futbol yıldızlarına Adıyaman 1954 Spor’un formasını hediye ederek, formalı fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaşılmasını sağladı.

Son olarak Türk futbol tarihine damga vurmuş, ‘Altın Ayakkabı’ ödülü sahibi, birçok kez de gol kralı olan Tanju Çolak ile dünyada şut hızı rekorunu egale etmiş ve Avrupa’da ülkemizi gururla temsil eden Hami Mandıralı’ya Adıyaman 1954 Spor forması yollayan Baygol’ün hediyesini büyük bir memnuniyetle alıp, fotoğraf çektirerek sosyal medya hesaplarında paylaşan iki büyük yıldız, Adıyaman’ın ve Adıyaman 1954 Spor’un daha geniş kitleler tarafından tanınmasına vesile oldu.

Adıyaman 1954 Spor forması hediye ettiği iki büyük yıldızın kendisini kırmayarak hediyesini kabul etmesinden ve formaları giyerek fotoğrafını paylaşmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen Baygol Yaşar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İki usta ayağımız Tanju Çolak ve Hami Mandıralı abilerimin, bana değer vermelerinden ve kırmayarak Adıyamanspor formasını giymesi beni onure etti. Bu davranışlarından dolayı kendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Sürprizlerle dolu daha birçok ünlü oyuncuya formamızı giydirmemiz dileğiyle” dedi.

Adıyaman spor camiası da, Adıyaman’ın ve Adıyaman 1954 Spor’un daha geniş mecralarda tanınmasını sağlayan Baygol Yaşar’a ve Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarına teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz