Başkent Ticaret Liderleri Heyetinden Adıyamanlı Öğrencilere Yardım

  0
  63

  Başkent Ticaret Liderleri Heyeti, Gölbaşı Aşağı Karakuyu İlkokulunda okuyan öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

  Başkent Ticaret Liderleri heyeti Gölbaşı Kaymakamı Murat zadeleroğlu’nu ziyaret ederek, plaket takdim etti.

  Heyet Başkanı Adnan Şahin, yaptığı açıklamada, Ankara´da faaliyet gösteren firmaların üst düzey yöneticilerinin bir araya gelerek “Başkent Ticaret Liderleri” ismiyle kurdukları halı saha futbol organizasyonun zamanla  bir sosyal sorumluluk projesi haline geldiğini ve bu sefer ki duraklarının da Gölbaşı ilçesi olduğunu , burada bulunmaktan çok memnun olduklarını ve projeden dolayı gurur duyduklarını ifade etti.

  Kaymakam Zadeleroğlu ise konuşmasında, böyle bir örnek davranışta bulundukları için kendilerini tebrik edip, bu yardımların sosyal sorumluluk açısından çok önemli olduğunu, bu nedenle heyette bulunan firma temsilcilerine teşekkür etti.

  Daha sonra Kaymakam Zadeleroğlu heyette bulunan firmalara teşekkür plaketi takdim etti.

  Heyet daha sonra Gölbaşı Belediye Başkan Vekili Hanifi Orhan´ı, Garnizon Komutanı Jandarma Üst Teğmen Halit Çumak´ı, İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Köse´yi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir´i makamlarında ziyaret ederek plaket takdim ettiler.

  Ziyaretlerin ardından heyet  Yukarı Karakuyu İlkokuluna geçerek öğrencilere getirdikleri yardımları dağıttılar.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz