Başkan Mustafa Bulut: “Gelin Çelikhan’ımızı Beraber Yönetelim”

  0
  70

  Adıyaman’ın Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut, Çelikhanlılara çağrıda bulunarak, ilçe konusunda fikir üretilmesini istedi.
  Çelikhan’ın yaşam koşulları, sosyal ve kültürel değerler, inanç boyutuyla tüm konularda fikir üretilmesini talep eden Bulut, “Benim de bir fikrim var” başlığı altında fikir, proje ve düşüncelerini paylaşmalarını istedi.
  Çelikhan merkez veya ilçe dışında yaşayan herkesten fikir beyan etmelerini isteyen Başkan Bulut, ilçeyi birlikte yönetmek için her türlü görüş ve düşünceye açık olduklarını ve gelecek fikirlerin en iyi şekilde değerlendireceğini kaydetti. Çelikhan’ın çok şeye ihtiyacı olduğunu belirten Başkan Bulut, Belediye imkanlarıyla yapılacak hizmetleri aksatmadan hükümet desteği ile yapılacakları ayırt edip imkanları ve güçleri oranında sonuna kadar çalışacaklarını ve ilçeyi önümüzdeki beş yıla yaşanılabilecek bir kent olması için mücadele edeceklerini söyledi. Bulut “İlçemizin kalkınmasında gençlerimiz tarafından yapılacak bütün projeler değerlendirilip projeleri öreten yapan kişileri ödüllendireceğiz. İlçenin kalkınması için çözüm önerilerinizi paylaşın, bu memleket hepimizin bu konuda elimizden gelen gayreti sarf edip bana ne demeyelim, geleceğe hazırlık yapan çocuklarımız için, gelişmemiz için ve her türlü konuda sonuç alana kadar projelerin ve fikirlerimizin takipçisi olalım” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz