Başkan Kutlu’dan Mevlid Kandili Mesajı

  0
  75

  Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

  Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)’in doğumunun 1444. yıldönümü vesilesiyle 22 Aralık Salı günü idrak edilecek Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
  Başkan Kutlu mesajında, Mevlid Kandili’nintüm insanlığa ve İslam dünyasına barış, adalet ve hayırlar getirmesini temenni ederek, “Efendimiz (SAV)’in, insanlığın yaşadığı en buhranlı ve karanlık dönemde dünyayı şereflendirerek, aydınlık çağın yaşanmasına vesile olduğu günün yıldönümü olarak kutlanan MevlidKandili’nin ülkemizden başlayarak tüm İslam coğrafyasında ve tüm dünyada şefkat, sevgi, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hakim olmasına vesile olmasını diliyorum. İnşallah bu mübarek gece, ülke ve İslam dünyası olarak içerisinde yaşadığımız sıkıntılı, karanlık, gözyaşı ve hüzünle dolu günlerin sona ermesine vesile olur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin MevlidKandili’ni kutlarım” diye konuştu.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz