Başkan Kutlu’dan, Gençlere Sınırsız İnternet Müjdesi

  0
  129

  Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Belediyesi’ne ait şehir içi toplu taşıma araçlarında vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabilmesi için sınırsız internet sözü verdi.

  İlim Yayma Cemiyeti Adıyaman Şubesi tarafından organize edilen etkinlikte üniversiteli gençlerle bir araya gelen Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, gençlerin sorunlarını dinleyip, projeleri hakkında bilgi verdi.

  AK Parti Adıyaman milletvekilleri Adnan Boynukara ve İ. Halil Fırat’ın da katılımıyla gerçekleştirilen programda konuşan Başkan Kutlu, “Belediyemiz bünyesindeki toplu taşıma araçlarımızın sayısını geçen yıla oranla arttırdık ve daha da arttırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni başlattığımız çalışmayla belediyemize ait iki aracımız gece saat 23.00 ila sabah saat 06.00 arasında yolcu taşımacılığı yapmaya devam ediyor. Bu araçlarımızın sayısını da üçe çıkarmak için siparişimizi verdik. Bunların yanında günümüz gençliğinin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan internet ile ilgili de çeşitli çalışmalarımız olacak. Mesela belediyemize ait otobüslerimizde sınırsız internet (WI-FI) hizmeti vermeye başlayacağız. Bu projemizin hayata geçmesiyle birlikte okula gelip gidecek olan üniversite öğrencilerimiz, otobüslerde dersleriyle ilgili araştırmaları rahatlıkla yapabilecekler” diye konuştu

  Başkan Kutlu’nun sınırsız internet müjdesine sevinen öğrenciler, “Bu çalışma gerçekleşirse işimize çok yarar. Gün içinde sürekli binmek zorunda kaldığımız otobüslerde internetten yapmamız gereken işleri daha rahat bir şekilde halledebileceğiz. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

  Öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Kutlu program sonunda öğrencilerin öz çekim isteklerini de geri çevirmedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz