Başkan Kutlu’dan Esnaflara Ziyaret

  0
  119

  Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olmaya devam ediyor.

  Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük önem gösteren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, gün içerisinde mesai saati dışında kalan bölümleri halk içerisinde geçirmeye devam ediyor. Kimi zaman yanında milletvekilleri ve Vali Mahmut Demirtaş ile kimi zaman ise yalnız başına yada eşi Fulya Kutlu hanımefendiyle birlikte esnaf gezisine çıkan Başkan Kutlu, bu şekilde vatandaşlarla hem sohbet ediyor, hem de sorunlarını dinliyor.

  Esnaf ziyaretlerinde insan odaklı hizmetler ürettiklerini belirten Başkan Kutlu, “Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Adıyaman’ı daha da ilerilere taşıyacağız inşallah” dedi.

  Başkan Kutlu’nun halkla sürekli iç içe olmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar ise bu duyarlılığından dolayı Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ettiler.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz