Başkan Koç’tan TP Genel Müdürü Şişman’a Ziyaret

  0
  67

   

  Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Koç Türkiye Petrolleri (TP) Genel Müdürü Hemşehrimiz Besim Şişman’a nezaket ziyaretinde bulundu.
  Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Besim Şişman’ın Adıyaman’da görev yaptığı süre boyunca Adıyaman halkının takdirini topladığını belirten Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Koç; “Sayın genel müdürümüz Adıyaman’da Bölge Müdürlüğü yaptığı süre boyunca gerek çalışma arkadaşlarıyla gerekse de Adıyaman halkı ile çok uyum içerisinde çalıştı. Kurum bünyesinde gerçekleştirdikleri sosyal, kültürel ve sportif etkinlerde Adıyaman halkına her zaman kapısını açtı. Adıyaman halkı ile TP arasında bir köprü oluşturdu. Başarılı çalışmaları sadece Adıyaman halkı tarafından değil, Ankara nezdindene takdir gördü ve kendisi Türkiye Petrolleri Genel Müdür Yardımcılığı görevine ardından da Genel Müdürlük görevine atandı. Sayın müdürümüzün ilimizden ayrılışı bizleri üzmüştü ancak atandığı yeni görevi bir Adıyamanlı olarak bizleri sevindirmiştir. Sayın müdürümüzü ziyaretimizde takımımız destek istedik. Sağ olsunlar bu talebimizi iletecekler. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Türk Petrol Genel Müdürü Besim Şişman; “Adıyaman’dan uzak olmamıza rağmen sürekli Adıyaman’la irtibatı olan biriyim. Adıyaman’ın her zaman benim yanımda ayrı bir değeri vardır. İlimizi temsil eden Adıyaman 1954 Spor kulübü başkanı Hüseyin Koç ve beraberindeki heyetin nezaket ziyaretleri beni mutlu etmiştir. Adıyaman 1954 Spor kulübü üst üste aldığı galibiyetlerle çok iyi bir çıkış yakalıda ve her maç sonrası galibiyet sevincini duymak beni mutlu ediyor. Hüseyin Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin çabalarını takdirle izliyorum. Bu il üst ligleri hak ediyor ve inşallah Adıyaman 1954 spor kulübü şampiyon olup üst lige çıkacaktır. Bizlerde imkanlarımız ölçüsünde kulübümüze destek olmaya çalışacağız. Bu vesileyle nezaket ziyaretlerinden ötürü Hüseyin Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür eder, takımımız Adıyaman 1954 spora başarılar dilerim” dedi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz