Başkan Kılınç, Türkiye Petrolleri Mahallesi Muhtarı ve Sakinlerini Ağırladı

0
940

Türkiye Petrolleri Mahallesi Muhtarı Ramazan Bali ve mahalle sakinleri, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek, mahallelerinin sorunlarını iletti.

Mahallelerin sorunlarını o mahallenin muhtarları ve sakinlerinden dinleyerek, sorunları en kısa sürede çözme gayreti içerisinde olan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın son misafirleri Türkiye Petrolleri Mahallesi muhtarı ve sakinleri oldu.

Türkiye Petrolleri Mahallesi Muhtarı Ramazan Bali ile mahalle sakinlerini makamında ağırlayan Başkan Kılınç, muhtardan ve mahalle sakinlerinden mahallelerinin sorunları hakkında bilgi aldı. Türkiye Petrolleri Mahallesi sakinlerini dinleyen Başkan Kılınç, mahallenin sorunlarını en kısa sürede çözmeye çalışacaklarını söyledi.

Başkan Kılınç ziyarette yaptığı konuşmada, görevlerinden bir tanesinin de halkın sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışmak olduğunu dile getirerek, “Bugün bizi ziyaret eden Türkiye Petrolleri Mahallesi muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Onlardan mahallelerinin sorunlarını dinledik. Sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman için çıktığımız bu yolda, inşallah bu mahallemizdeki sorunları da en kısa sürede ortadan kaldırmaya çalışacağız” diye konuştu.

Ziyarette mahalleli adına söz alan Muhtar Bali ise kendilerini kabul ederek sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz